O firmie

O firmie

Planownia.pl to Zespół Kreatywny, składający się z doświadczonych specjalistów w zakresie realizowania projektów:

– Projektowanie wnętrz

– Technologiczne projektowanie pomieszczeń

– Projektowanie wizerunku firmy –identyfikacja wizualna

– Projektowanie stron i sklepów internetowych

Planownia.pl należy do grupy przedsiębiorstw specjalizujących się w kompleksowych rozwiązaniach architektonicznych: Sklepów, Gastronomii, Biur, Magazynów, Mieszkań, wraz z wyposażeniem (meble, oświetlenie, urządzenia, prace elektryczne, a także remontowo – budowlane).

Sprawdź galerię realizacji

Planownia.pl oferuję najbardziej efektywne i atrakcyjne systemy projektowania przygotowane dla Klientów. Włączając w to projekt koncepcyjny, strategiczne planowanie przestrzeni, a także projektowanie identyfikacji wizualnej oraz stron WWW i sklepów internetowych, co umożliwia stworzenie spójnej całości z kreacją wnętrza.
Specjaliści z grupy Planownia.pl prowadzą też przebudowy i modernizację istniejących obiektów budowlanych oferując zindywidualizowane usługi od etapu rozpoczęcia, aż do jego zakończenia.

Planownia.pl tworzy projekty DZIŚ, dla przyszłości biznesu. Usługi są zsynchronizowane z obowiązującymi trendami na rynku. Wysoko wykwalifikowani specjaliści ściśle współpracują i utrzymują ścisłe relacje z Klientami, dla skutecznego zrozumienia ich potrzeb, wymagań i możliwości finansowych.
Planownia.pl łączy najskuteczniejsze strategie biznesowe z najbardziej efektywnym wykorzystaniem przestrzeni.

Planownia.pl zaprasza do współpracy Klientów, którzy są zainteresowani kompleksowym projektem wnętrza wraz z wyposażeniem,  projektami identyfikacji wizualnej oraz projektowania stron i sklepów internetowych. A także Klientów, których interesuje projekt koncepcyjny, lub też konsultacja udzielona przez architekta wnętrz/ grafika komputerowego.