Strony internetowe

Pokaż się od najlepszej strony

Nasz plan na Twój sukces

Wiemy, jak zaplanować stronę, którą pokochają Twoi klienci. Mamy szereg narzędzi i doświadczonych profesjonalistów, którzy o stronach www wiedzą wszystko. Projektujemy serwisy internetowe z najwyższą dbałością o szczegóły, które z powodzeniem zatroszczą się o wizerunek Twojej firmy. Słuchamy, doradzamy, planujemy i wprowadzamy w życie nawet najbardziej wymagające projekty – od pomysłu, przez kolejne etapy realizacji, do jego ostatecznej akceptacji.

1. Słuchamy i analizujemy

Uważnie słuchamy, co masz nam do powiedzenia, a  przed przystąpieniem do realizacji projektu przeprowadzamy dogłębną analizę Twoich potrzeb i oczekiwań. Badamy rynek, słuchamy opinii, śledzimy najnowsze trendy. W oparciu o zebrane dane przygotowujemy wstępny projekt – brief, który nakreśla nasz plan na Twój sukces.

2. Przedstawiamy projekt

Wstępny zarys projektu poddajemy Twojej ocenie. To czas na ważne uwagi i sugestie zmian, które doprowadzą nas do sukcesu. Strona www ma podnieść prestiż Twojej firmy, a to Ty wiesz najlepiej, jak nią zarządzać, dlatego bierzemy pod uwagę wszystko, co masz nam do powiedzenia.

3. Realizujemy zadanie

Przygotowujemy profesjonalny projekt graficzny serwisu, programujemy go i testujemy jego funkcjonalność. Wykorzystujemy najnowsze technologie, troszczymy się o stabilność i bezpieczeństwo realizowanych projektów oraz optymalizację stron pod kątem widoczności w wyszukiwarkach internetowych.

4. Tworzymy inspirujące treści

Nasze strony to nie tylko projekt graficzny. Oddajemy w Twoje ręce gotową witrynę, w której pełno jest też inspirujących treści. Głównym zadaniem dobrze zaprojektowanego serwisu www jest nie tylko podniesienie prestiżu firmy, ale też dostarczenie Twoim klientom ważnych informacji na temat jej działalności i oferowanych przez nią produktów lub usług. Wiemy o tym, dlatego zapewniamy pełną obsługę tekstową z uwzględnieniem zasad SEO, dzięki czemu serwis będzie piął się do góry w wynikach wyszukiwania Google.

5. Startujemy

Zdecydowanie najmilszy moment naszej współpracy – konfiguracja Twojej  strony www na serwerze hostingowym. W efekcie profesjonalnie zaprojektowana strona www trafia do właściwych odbiorców, promuje, sprzedaje i wyróżnia Twoją firmę na tle konkurencji.

Strona www to najważniejszy element marketingu internetowego, gwarant Twojego istnienia w wirtualnej rzeczywistości. Profesjonalnie zaprojektowana witryna to szansa na globalny rozwój oraz zwiększenie prestiżu i rozpoznawalności marki lub produktu. Pamiętaj, że coraz częściej pierwszym medium poszukiwań jest internet. To właśnie tam należy zaistnieć, żeby wyróżnić się na tle konkurencji i zdobyć grono stałych odbiorców. Mamy na to plan.

Podejmując współpracę z nami zyskujesz:

  • pewność, że powierzasz projekt najlepszym specjalistom
  • profesjonalne doradztwo i możliwość wprowadzania zmian na każdym etapie projektu
  • autorskie kreacje i nowatorskie rozwiązania
  • gwarancję specjalistycznie zaprojektowanej strony www, która trafia do właściwych odbiorców
  • maksymalną skuteczność tworzonych przez nas projektów

STAWIAMY NA MOBILNOŚĆ NASZYCH USŁUG

Rozwój nowych technologii to coraz większe wyzwania, również dla Twojego biznesu. Walka o klienta toczy się teraz głównie na ekranach smartfonów i tabletów, dlatego nasze strony www projektujemy używając technologii responsywnej. Dzięki temu Twoja witryna idealnie dopasuje się do formatu urządzenia odbiorcy.