Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization, bo tak właśnie brzmi rozwinięcie skrótu SEO, to nic innego, jak pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwania przeglądarki Google. Dziennie korzysta z niej ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie, co daje jasny obraz tego, jak wielkie rzeczy mogą zdziałać dyskretne działania SEO.

Jeśli zależy Ci na rozwoju Twojej marki lub biznesu nie możesz obejść się bez profesjonalnych działań SEO. Zobacz, dlaczego warto:

  • będziesz piąć się w wynikach wyszukiwania Google
  • zyskasz szerokie grono nowych odbiorców, którzy mogą zostać Twoimi stałymi Klientami
  • zwiększysz popularność swojej strony www

staniesz się zagrożeniem dla swojej konkurencji

W praktyce robimy to tak – Ty oddajesz w nasze ręce własną stronę www, a my troszczymy się o to, by skutecznie pięła się w wynikach wyszukiwania Google. Jak?

  • prowadzimy pełny audyt SEO i przedstawiamy Ci kompleksowy raport
  • wybieramy najskuteczniejsze słowa kluczowe
  • dbamy o wysokiej jakości treści SEO
  • optymalizujemy Twoją stronę pod kątem wyszukiwarek

Audyt SEO

Audyt SEO pozwala nam dokładnie określić mocne i słabe strony Twojej witryny. Analizując bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki, które interesują roboty Google podczas wyświetlania danego serwisu w wyszukiwarce. Profesjonalnie dokonana analiza pozwala na wykrycie oraz wyeliminowanie błędów i postawienie trafnej diagnozy, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas poświęcony na działania, które wbrew temu, co uważasz nie przynoszą rezultatu. Na podstawie raportu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, dzięki którym poprawisz widoczność swojej strony www, a co za tym idzie zwiększysz jej popularność.

Słowa kluczowe

Jak myślisz, dlaczego klienci tak często nie trafiają na Twoją stronę www? Może wydać się to niemożliwe, ale jest to też kwestią doboru przez Ciebie odpowiednich słów kluczowych, czyli fraz, które internauci wpisują w wyszukiwarkę Google szukając konkretnego produktu lub usługi. Dobrze wykonana analiza słów kluczowych jest w dużej mierze czynnikiem odpowiadającym za sukces późniejszych działań SEO. W Planowni przeprowadzamy dogłębna analizę słów kluczowych i wybieramy tylko te najskuteczniejsze.

Treści SEO

Żadna popularna witryna nie mogłaby istnieć bez profesjonalnych tekstów SEO. Dlaczego? Bo w rzeczywistości to właśnie dzięki nim na Twojej stronie generuje się ruch. Teksty SEO dla profesjonalnego pozycjonowania stron są jak internet dla e-sklepu – absolutnie niezbędne. Prowadzimy pełną obsługę treści na pozycjonowanych stronach www wykorzystując do tego wiedzę, kreatywność i doświadczenie naszych copywriterów.

Optymalizacja strony

Nasi specjaliści od Planowania kompleksowo zajmą się optymalizacją Twojej strony www pod kątem wyszukiwarek. Optymalizacji poddajemy wszystkie elementy budowy witryny, które biorą pod uwagę roboty Google – treści, linki, grafiki, słowa kluczowe itp.  Zabiegi te maja uczynić stronę bardziej widoczną oraz czytelną dla wyszukiwarek, a przede wszystkim dla Twoich Klientów. Czołowe miejsca pozwalają bowiem na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów, co w oczywisty sposób przekłada się na sukces firmy.

Ile to kosztuje ?

Pozycjonowanie wyceniamy dopiero po ocenie serwisu internetowego, fraz – słów kluczowych do pozycjonownia wybranych przez klienta dla określonej witryny internetowej lub sklepu internetowego.

kiedy będą efekty ?

Czas oczekiwania na efekty w pozycjonowaniu stron internetowych, sklepów internetowych jest uzależniony od wielu czynników takich jak wiek domeny, jakość strony lub sklepu internetowego, ilość wybranych przez klienta fraz kluczowych.

Czy pozycjonowanie jest OK ?

Pozycjonowanie stron internetowych oraz sklepów internetowych jest jedną z najlepszych form reklamy oraz zaprezentowania swojej witryny w sieci internetowej oraz wyszukiwarkach internetowych takich jak google, interia,bing, ….

Co mogę zrobić by przyspieszyć?

W celu osiągnięcia szybszych efektów w pozycjonowaniu swojej witryny internetowej lub sklepu internetowego przede wszystkich trzeba przeanalizować jakość treści, ilość stron, opisy, opisy grafik, jakość domeny internetowej. Te czynniki w bardzo dużym stopniu wpływają na podniesienie pozycji swojej witryny w wyszukiwarce internetowej google oraz innych.

Czy tylko pozycjonowanie ?

Oczywiście że nie. Samo pozycjonowanie witryny internetowej, sklepu internetowego nie wystarczy aby odpowiednio wypromować swój sklep internetowy w wyszukiwarce google oraz innych. W ofercie posiadamy kampanie reklamowe ad words google, ad sense, remarketing, pełną integrację z porównywarkami cen wraz z wsparciem z naszej strony, google produkty merchant center, twenga i wiele innych usług zwiększających ilość odwiedzin sklepu internetowego lub strony internetowej.

A po co mi to?

Jeśli chesz osiągnąć sukces w internecie i zwiększyć sprzedać swoich usług lub produktów to nie zbędne jest pozycjonowanie stron internetowych w google, innych wyszukiarkach , reklama płatna ad words w wyszukiwarce google lub innych. Zastanów się mając wzorcownię, salon, biuro ile osób odwiedzi Twój punkt każdego dnia? 10 ? 20 ? 50? raczej to mało realne – w internecie Twoją firmę zobaczy minimum 200 -350 użytkowników dziennie. Zastanów się jeśli masz ciekawą ofertę to czeku jej nie pokazać światu – właśnie po to jest internet i wyszukiwarka internetowa google oraz inne podobne.

Krok po kroku zaplanujemy promocję Twojej strony www, zbudujemy mocny profil linków i zoptymalizujemy ją z myślą o użytkownikach i robotach wyszukiwarek

No Comments so far

Jump into a conversation

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.