Kreacja wizerunku

E-PR

Czy wiesz, jak inni widzą Cię w sieci?

W chwili, w której czytasz ten tekst, tysiące osób poszukuje w internecie Twoich produktów. Czy wiesz, jak oni Cię postrzegają? A może nigdy się nad tym nie zastanawiałeś i nie masz pojęcia o tym, co zrobić, żeby kontrolować swój wizerunek w sieci?

Kreacja wizerunku danej marki w sieci to spore wyzwanie, a właściwie dalekosiężny projekt, który wymaga stałego monitoringu i bieżącej oceny sytuacji na każdym jego etapie. Samodzielne próby prowadzenia działań z zakresu E-PR mogą skończyć się niepowodzeniem, a to dlatego, że wymagają dużych nakładów pracy, czasu i odpowiednich narzędzi, które pomagają sprawować nad nimi kontrolę.

Czy warto?

Zobacz, co zyskujesz decydując się na oddanie wizerunku marki w ręce profesjonalistów:

  • rozsiewasz pozytywny przekaz marki
  • budujesz przyjazny i profesjonalny wizerunek swojej firmy
  • kontrolujesz poziom zadowolenia klientów z Twoich usług
  • jesteś na bieżąco z informacjami, które pojawiają się na Twój temat w sieci
  • budujesz własną bazę kontaktów z mediami
  • masz możliwość podjęcia współpracy z innymi markami
  • w każdej chwili możesz reagować na wszystko, co dotyczy Ciebie

Powierz swój wizerunek najlepszym profesjonalistom z branży

Specjalizujemy się w budowaniu wirtualnej tożsamości marek i firm o różnym charakterze działalności. Wiemy, jak ważne jest budowanie pozytywnych doświadczeń i tworzenie wizerunku przyjaznych i profesjonalnych brandów, do których klienci chętnie wracają. Mamy sztab ludzi, którzy o PR wiedzą wszystko i z chęcią podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem.

Dla nas nie ma znaczenia to, czy jesteś dopiero raczkującym przedsiębiorcą, czy właścicielem prężnie rozwijającej się firmy. Każdy projekt jest dla nas wielkim wyzwaniem i dajemy z siebie wszystko, żeby skutecznie go zrealizować. Jesteśmy w stanie całościowo zając się Twoim wizerunkiem, zobacz, jak to robimy.

Jak pracujemy?

1. PROFESJONALNY RESEARCH

Koncepcja wizerunku Twojej marki musi zostać poparta solidnymi fundamentami. Uważnie słuchamy Twojej opinii i przeprowadzamy szczegółowy research środowiska, w którym działasz. Analizie poddajemy nie tylko działania konkurencji, ale również opinie Twoich dotychczasowych klientów i działania wizerunkowe, które do tej pory prowadziłeś.

2. STRATEGIA

Budujemy profesjonalną strategię wizerunkową Twojej marki. Rozważamy wszystkie czynniki wpływające na Twoją rozpoznawalność i jej postrzeganie przez klientów. Gruntowny plan pozwala nam jasno spojrzeć na wszystko, co przed nami.

3. IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Wizerunek marki to nie tylko to, co za pomocą słów przekazują odbiorcom nasi PR-owcy. To również cała otoczka, przez którą klienci widzą Twoje komunikaty. W porozumieniu z Tobą tworzymy elementy identyfikacji wizualnej marki – logotyp, czcionkę, charakterystyczne ikony i inne elementy, które są częścią komunikacji z odbiorcami. Wykreowanie charakterystycznego systemu znaków, za pomocą których będziesz porozumiewać się z klientami wyróżnisz się na tle firm konkurencyjnych i utrwalisz swój wizerunek wśród stałych i potencjalnych przyszłych klientów.

4. WSPÓŁPRACA Z MEDIAMI

Dbamy o Twoje pozytywne kontakty i relacje z zewnętrznymi środkami przekazu. Przygotowujemy i rozsyłamy komunikaty do mediów tradycyjnych i elektronicznych, przez pryzmat których kształtuje się wizerunek marki.

No Comments so far

Jump into a conversation

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.