Projektowanie wnętrz

Wnętrza doskonałe
znamy sposób na komfort, nawet na małej powierzchni- projektowanie wnętrz

Nie wiesz, jak urządzić swoje mieszkanie, dom, budynek, biuro? Chciałbyś, żeby wszystko miało swój unikalny styl i nie ograniczało Cię brakiem funkcjonalności? Dobrze trafiłeś. W Planowni wiemy, jak zadbać o Twoją wygodę nawet na najmniejszej powierzchni. Znamy triki i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym wnętrze zyska swój niepowtarzalny charakter i zapewni Ci wszystko to, czego oczekujesz. Projektowanie wnętrz z Planownia to czysta przyjemność.

W naszych szeregach pracują najlepsi specjaliści od architektury i wystroju wnętrz, dlatego podejmiemy każde, nawet najbardziej skomplikowane wyzwanie. Nasi architekci zadbają o każdy szczegół Twojej inwestycji – mieszkania, domu czy też obiektu użyteczności publicznej. Pomożemy Ci też na wszystkich etapach prac wykończeniowych.

Od pomysłu do akceptacji, czyli jak powstaje projekt

1. Analizujemy

Najważniejszym autorem projektu jesteś Ty. To właśnie rozmową z Tobą daje nam jasny pogląd na to, jak w efekcie powinno wyglądać dane wnętrze. Kwestie, które wspólnie poruszymy obejmują zarówno aspekty estetyczne i funkcjonalne, jak również tematykę Twojego ulubionego stylu, kolorów i materiałów. Jeśli nie masz konkretnych wymogów i wahasz się, w jakim stylu urządzić swoje wnętrze nie musisz się martwić. Przedstawimy Ci wszystkie możliwe opcje, pokażemy przykładowe realizacje i znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

2. Wykonujemy pomiary

Profesjonalny pomiar wnętrza, którego projektu się podejmujemy jest niezwykle istotny. Dla nas liczy się każdy centymetr, dlatego pomiary wykonujemy samodzielnie, z największą dokładnością, by mieć pełen obraz aranżowanych pomieszczeń.

3. Przygotowujemy wstępny plan

Kolejnym etapem naszej pracy jest opracowanie szczegółowego planu. Można powiedzieć, że jest to jeden z najważniejszych etapów, bo to właśnie teraz wspólnie decydujemy o wielkości pomieszczeń, miejscach ustawienia ścianek działowych i innych kwestiach budowlanych. Jak tylko pozwala na to ogólny budynku, proponujemy Ci kilka wersji możliwych rozwiązań, żebyś wybrał tą, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

4. Tworzymy wizualizacje

Na tym etapie prac nasz projekt nabiera prawdziwych form i kształtów. Wykorzystując profesjonalne programy komputerowe przenosimy nasze pomysły na profesjonalne wizualizacje. Planujemy całą architekturę wnętrz, wybieramy podłogi, kolorystykę, meble i dekoracje. Gotowe wizualizacje przedstawiamy Tobie, a robimy to tak długo, aż osiągniesz stuprocentowe zadowolenie.

ARCHITEKCI ON-LINE

Nie musisz przychodzić do naszego biura, żeby ustalać wszystkie szczegóły. Dla nas nie ma granic czasu i przestrzeni, dlatego nasze projekty wykonujemy również on-line. Nieważne, z którego krańca Polski lub jesteś, ani to czy przebywasz aktualnie za granicą. W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji i zaprojektujemy wnętrze specjalnie dla Ciebie.

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią, klikając na guzik  “Zobacz galerię”.

No Comments so far

Jump into a conversation

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.