Projektowanie gastronomii

Pierwszym a zarazem najważniejszym krokiem przed rozpoczęciem działalności gastronomicznej i otworzeniem danego punktu, jest wykonanie bardzo precyzyjnego i szczegółowego projektu technologii zaplecza gastronomicznego. Jest on podstawą do tworzenia czy aranżacji dalszych prac związanych z wyposażeniem, jak również przystosowaniem danego lokalu.

Znając różnorodne potrzeby i oczekiwania Klientów na polskim rynku, firma Planownia.pl postanowiła stworzyć specjalne Biuro Projektów, z pomocą którego wykończenie czy budowa pomieszczeń gastronomicznych będzie dużo łatwiejsza. Nasze usługi proponujemy wszystkim zainteresowanym jeszcze na etapie budowy bądź planowania prac remontowych, dzięki czemu umożliwi to zaoszczędzenie niepotrzebnych kosztów lub problemów przy odbiorze danego lokalu.

 

Co uwzględniamy podczas wykonywania projektów?

Przede wszystkim dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb i marzeń, realizując projekty jak najbliższe wyobrażeniom Klientów. Stawiamy na rzetelność i profesjonalizm, dlatego też uwzględniamy rodzaj prowadzonej działalności, wielkość oraz specyfikę danego lokalu gastronomicznego, obowiązujące w polskim prawie przepisy sanitarno-higieniczne jak również podstawowe wytyczne HACCP i zasady BHP. Tworzone przez nas rozwiązania spełniają wszystkie (bez wyjątku) wymagane zatwierdzenia.

Każdy projekt poza rozmieszczeniem i wyborem odpowiedniego wyposażenia zawiera w sobie również plan przebudowy, czyli wytyczne do dokumentu architektonicznego. To wymiary niezbędne do właściwej instalacji wybranych rozwiązań. Ponadto projekt opiera się na rysunkach technicznych przyłączy, czyli wytycznych stworzonych na potrzeby projektów branżowych. W skrócie? Informacje o wszystkich rodzajach przyłączy (gazowych, wodno-kanalizacyjnych czy elektrycznych i wentylacyjnych), dzięki którym możliwe jest prawidłowe działanie sprzętu.

Co nas charakteryzuje?

  • Wieloletnie doświadczenie, które umożliwia nam tworzenie nowoczesnych i spójnych projektów zakładów gastronomicznych.
  • Szczegółowa wiedza w zakresie proponowanych urządzeń elektrycznych oraz umiejętność dopasowywania ich do konkretnych pomysłów, aby stanowiły spójną całość i były efektywne i ekonomiczne.

Biuro Projektowe Planownia to miejsce, gdzie Klient uzyskuje projekty technologii nowych ale i modernizowanych lokali. Skupiamy się na:

  • Proponowaniu różnorodnych wariantów rozwiązań
  • Tworzeniu koncepcji wytycznych instalacyjnych dla innych branż
  • A przede wszystkim profesjonalne wsparcie i opiekę nad inwestycją, rozpoczynającą się w momencie pomysłu aż do rozpoczęcia działalności lokalu.

Co jeszcze oferujemy?

Specjaliści Planowni są dostępni także w zakresie porad, wszelkiego rodzaju konsultacji, przeprowadzania inwentaryzacji oraz pomiarów niezbędnych do podjęcia decyzji o zakupie bądź wynajmie danego lokalu przez inwestora. Projektujemy bowiem wszystkie możliwe punkty gastronomiczne takie jak: pizzerie, kawiarnie, restauracje, bary sushi, bary szybkiej obsługi, kebaby, kucnie pracownicze, domy przyjęć okolicznościowych, ośrodki kolonijne, wypoczynkowe, gastronomię hotelową, pracownie szkolne, sieci gastronomiczne czy kuchnie szkoleniowe. Jesteśmy zespołem doświadczonym i skrupulatnym, dlatego wybór Planowni jest rozwiązaniem wygodnym i praktycznym.

Wykonujemy projekty technologiczne wraz z wyceną i opisem szczegółowym. Jeśli Państwa lokal jest oddalony od naszego miasta – oferujemy dojazd do klienta w dowolne miejsce w Polsce i Europie.

Projektowanie gastronomii w 3D. Wykonujemy profesjonalne wizualizacje fotorealistyczne w 3D obiektów gastronomicznych.

Galeria projektowanie gastronomii

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią projektów gastronomii klikając na guzik  „Zobacz galerię”.

No Comments so far

Jump into a conversation

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.